Britney Spears Warszawę odwiedziła w towarzystwie mamy i 14-osobowej ekipy. Gwiazda z wizyty wydaje się bardzo zadowolona, bo podziękowała "za niesamowitą premierę" swojej kolekcji i spotkanie "z pięknymi ludźmi".

Reklama

A wizyta to była ekspresowa – wokalistka otworzyła nowy butik, w którym będzie można kupić bielizną jej projektu, odpowiedziała na dwa pytania prowadzącego imprezę, Marcina Prokopa i wreszcie przez kilka minut pozowała do zdjęć i rozdawała autografy (co ponoć nie zdarza się często).

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu z wami być. Przyleciałam z Londynu, a następnie udaję się do Niemiec – mówiła Britney w Warszawie. A swoją autorską kolekcję ekskluzywnej bielizny "The Intimate Britney Spears" chwaliła tak: – Jest uwodzicielska, pełna kobiecości, wdzięku i seksu.

W blasku gwiazdy ogrzała się przez chwilę Doda, która podarowała Britney prezent. – To specjalnie dla ciebie, magiczny kamień z Polski, bursztyn. O selfie z księżniczką pop marzyły również polskie blogerki modowe – Maffashion i Jessica Mercedes.

Dla Britney był to debiut w nowej roli. Autorska kolekcja bielizny gwiazdy została nazwana "The Intimate Britney Spears" i po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowana podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Wokalistka podkreśla, że brała udział w projektowaniu bielizny, którą firmuje swoim nazwiskiem i że właśnie z tego powodu premiera kolekcji przesuwała się w czasie. – Moja bielizna jest bardzo romantyczna, trochę w staroświeckim stylu, o stonowanej kolorystyce. Projektowanie to moja nowa pasja. Praca nad kolekcją zajęła mniej więcej półtora roku, a ja byłam mocno zaangażowana – podkreśla piosenkarka.

Była to także pierwsza wizyta Britney Spears w Polsce. W 2009 roku, co prawda, miała dać w naszym kraju koncert, ale został odwołany, ponieważ polski organizator nie spełnił wszystkich warunków umowy.