Piosenkarka, która zasłynęła, wygrywając w 2006 roku "The X Factor", zrobiła niemałe wrażenie na rockmanie, kiedy wykonali razem "Whole Lotta Love" podczas Olimpiady w Pekinie w 2008 roku. Zapytany o najważniejsze artystyczne dokonania spoza Led Zeppelin, Page wspomniał właśnie duet z Angielką. – Nie będę kłamać, jeśli powiem, że Olimpiada i występ z fenomenalną Leoną Lewis – wyznał gitarzysta. – Jest wspaniała i genialnie zaśpiewała "Who Lotta Love". Zrobiliśmy razem cały utwór, bez skracania i wykonała go pięknie. Fantastycznie do tego podeszła.

Reklama

Na dorobek Leony Lewis składa się trzy regularne płyty, z których ostatnia to "Glassheart" z października 2012 roku. Dyskografię artystki uzupełnia świąteczny zestaw "Christmas, with Love" z listopada ubiegłego roku.

Zespół Led Zeppelin powstał w 1968 roku. Tworzyli go John Bonham, John Paul Jones, Jimmy Page i Robert Plant. Grupa stała się legendą rocka i hard rocka. Płyty Led Zeppelin rozeszły się w ponad 300 milionach egzemplarzy. W 1995 roku zespół wprowadzono do Rock & Roll Hall Of Fame.