Były wokalista Oasis dostał 5000 dolarów grzywny za to, że nie pojawił się w sadzie podczas przesłuchania dotyczącego alimentów. Sędzina Laura Drager nie dała bowiem wiary zapewnieniom adwokata, że Gallagher cierpi na depresję i stany lękowe. Wokalista miał się stawić w sądzie na Manhattanie, by dojść do porozumienia z Lizą Ghorbani, matką 22-miesięcznej córki Gallaghera.

Reklama

Ghorbani jest dziennikarką pracującą m.in. dla "Elle" i "The Wall Street Journal". Do romansu pomiędzy nią a Gallagherem doszło w 2010 roku po wywiadzie, jakiego wokalista udzielał reporterce. Informacje o dziecku pojawiły się, gdy Liam Gallagher nadał mieszkał ze swoją żoną Nicole Appleton.

Obecnie Liam Gallagher nie jest już związany z Appleton, a tydzień temu był widziany w Londynie w pubie ze swoją obecną dziewczyną. Były frontman Oasis ma jeszcze trójkę dzieci – każde z inną kobietą. 12-letniego Gene'a z Appleton, 14-letniego Lennona z byłą żoną Patsy Kensit oraz 16-letnią Molly z Lisą Moorish.

Dorobek Liama Gallaghera zamyka krążek "BE" grupy Beady Eye z czerwca 2013 roku. Liza Ghorbani żąda od wokalisty 3 miliony dolarów zaległych alimentów.