Intercyza, którą artyści podpisali, zawiera klauzulę poufności. Żadna ze stron nie może publicznie opowiadać o małżeństwie i rozwodzie, gdyż grożą im za to kary finansowe. Jeśli Nick Cannon złamie tę zasadę, będzie musiał zapłacić diwie 250 tysięcy dolarów. W drugą stronę, jeśli Mariah Carey ujawni szczegóły ich związku, kara będzie dwa razy wyższa.

Reklama

Para rozstała się w sierpniu tego roku po 6 latach małżeństwa. Wokalistka poznała swego małżonka na planie teledysku. Występował on gościnnie w wideo do przeboju "Bye Bye" Mariah. Pobrali się w kwietniu 2008 roku. W chwili ślubu majątek wokalistki szacowany był na 150 milionów dolarów, a Cannona na niespełna 500 tysięcy. Podobno wziął 470 tysięcy dolarów pożyczki, by kupić pierścionek zaręczynowy. W 2011 roku na świat przyszły ich dzieci Monroe i Moroccan Scott. Nick Cannon w grudniu wniósł pozew o rozwód z Mariah Carey.

Nick Cannon właśnie pracuje nad nową płytą. Poprzednia, "White People Party Music", ukazała się w kwietniu 2014 roku. Jego aktorski dorobek zamykają role w serialu "Brooklyn 9-9" i telewizyjnym filmie "Drumline: A New Beat". Dorobek Mariah Carey zamyka longplay "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku.