Taylor Swift zdobyła prestiżową nagrodę Emmy w kategorii "Oryginalny Program Interaktywny" za aplikację "The Amex Unstaged: The Taylor Swift Experience". Można ją było pobrać przy okazji premiery klipu do hitu "Blank Space" i w ten sposób posiadłość, w której nakręcono teledysk, obejrzeć w 360°.

Reklama

Zdobycie swojej pierwszej Emmy Taylor świętowała z przyjaciółmi. – Będziemy robić zdjęcia z Emmy cały dzień – napisała na Instagramie, publikując całą serię zdjęć.

Instagram

Taylor Swift urodziła się 13 grudnia, a liczbę, której obawiają się wszyscy przesądni, uznaje za wyjątkowo szczęśliwą. Jej życie i kariera pokazują, że faktycznie prawdziwa z niej szczęściara. Jako trzynastolatka zwróciła na siebie uwagę wytwórni fonograficznej.Jej debiutancki album zdobył status złotej płyty w ciągu trzynastu tygodni od premiery. Trzynaście piosenek znalazło się na jej płycie "Fearless", dzięki której trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Na ceremoniach rozdania nagród sadzana jest – na własne życzenie – w trzynastym rzędzie na miejscu numer trzynaście.

Instagram

Liczbę trzynaście wypisuje na przegubie dłoni przed wejściem na estradę. Nawet jej konto na Twitterze ma w nazwie trzynastkę. Patrząc na jej dotychczasową karierę można śmiało stwierdzić, że Taylor Swift urodziła się nie tyle pod szczęśliwą gwiazdą, co pod szczęśliwą trzynastką.