Adele miała w swym życiu okres, gdy często sięgała po kieliszek. Spożycie alkoholu ograniczyła, gdy w 2012 roku na świat przyszedł jej synek, Angelo James. – Gdy ma się dzieci, kac jest męczarnią – powiedziała. – One szybko zauważają co się dzieje i próbują to wykorzystać.

Reklama

Co prawda, słynna wokalista twierdzi, że kiedyś była w stanie "dużo wypić i dać dobry koncert", ale zdarzyło jej się po alkoholu również kilka wpadek. – Gdy założyłam konto na Twitterze, pisałam posty po pijaku i czasem były one żenujące – przyznała Adele Adkins w prowadzonym przez Grahama Nortona specjalnym show "Adele AT The BBC". Dlatego dostała zakaz korzystania z mediów społecznościowych. Dziś, jak tłumaczy, jej posty czyta najpierw edytor. – Menedżment zdecydował, że mojego Twittera musi prowadzić ktoś inny. To ciągle są moje wpisy, jednak teraz ktoś pisze je za mnie.

20 listopada ukaże się nowy, trzeci w karierze studyjny album Adele "25". Pierwsza z niego piosenka "Hello" daje nadzieje na znakomity krążek i bije wszelkie rekordy popularności. Zaraz po premierze trafiła na szczyt amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100, a w Wielkiej Brytanii "Hello" jest najlepiej sprzedającym się singlem w ciągu ostatnich trzech lat. Nakręcony zaś przez Xaviera Dolana do niej klip bije rekordy na YouTube – w ciągu doby obejrzano go ponad 27,7 mln razy, a w pierwszych 48 godzin – ponad 50 mln razy.