Czarna, prześwitująca suknia podkreślała znakomitą figurę 46-letniej wokalistki, która po życiowych przejściach zdaje się wychodzić na prostą. Gwen Stefani zakończyła niedawno po 13 latach małżeństwo z Gavinem Rossdale'em. – Pozostaniemy partnerami jako rodzice i razem zaangażujemy się w wychowanie naszych trzech synów w szczęśliwym i zdrowym środowisku – informowali muzycy we wspólnym oświadczeniu.

Reklama
PAP/EPA / MIKE NELSON

Zdaniem magazynu "Us Weekly" powodem rozstania było to, że mąż zdradzał Gwen z nianią trzech ich synów – Kingstona (9 lat), Zumy (6 lat) i rocznego Apolla. I to przez trzy lata, czyli również wtedy, gdy wokalistka była w ciąży. Sam rozwód również nie należał do najłatwiejszych, bowiem wokalista grupy Bush zażądał 50 milionów dolarów i alimentów.

PAP/EPA / MIKE NELSON

Prawdę o doświadczeniach ostatnich miesięcy Gwen Stefani wyśpiewała w piosence "Used to Love You". Jest jednak szansa, że wkrótce nagra weselszy kawałek. Wokalistka zespołu No Doubt zaczęła się bowiem spotykać z kolegą z planu programu "The Voice" – przystojnym gwiazdorem country Blake'em Sheltonem i ponoć już planują wspólną pracę w studiu nagraniowym.

PAP/EPA / MIKE NELSON

Gwen Stefani ostatnio pojawiła się na płycie Snoop Dogga "Bush" oraz na soundtracku filmu "Do utraty sił" ("Southpaw"), gdzie zaśpiewała w piosence z Eminemem. Na koncie ma dwa solowe albumy – "Love. Angel. Music. Baby." (2004) i "The Sweet Escape" (2006). Jej dorobek z zespołem No Doubt zamyka longplay "Push and Shove" z września 2012 roku.