Dziennik Gazeta Prawana logo

Mariah Carey wreszcie szczęśliwa i już zaręczona z milionerem?

31 grudnia 2015, 14:12
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Mariah Carey
Mariah Carey/Instagram
W sieci pojawiły się plotki, jakoby Mariah Carey zaręczyła się.

Wokalistkę zauważono z pierścionkiem na serdecznym palcu. Jej chłopak, James Packer, miał się oświadczyć podczas świąt, które para spędziła w Aspen, w Kolorado. 

Diwa ma bliźnięta z małżeństwa z Nickiem Cannonem, z którym rozstała się w 2014 roku. 11 kwietnia Mariah Carey wystąpi w Tauron Arena Kraków. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj