Projekt nosi tytuł "Mariah's World", a przygotowywany jest dla stacji E! Cykl składać będzie się z ośmiu godzinnych odcinków przedstawiających kulisy ostatniej trasę amerykańskiej diwy, jej życia w luksusie oraz "najważniejszego wydarzeniem w jej życiu" – jak Mariah Carey mówi o ślubie z australijskim biznesmenem Jamesem Packerem. – Jestem podekscytowana, że będę mogła wprowadzić fanów w moje życie. Ja już dobrze się bawię, nagrywając go i wiem, że fani też go polubią i docenią. Nie ma nic lepszego, jak uwiecznienie chwil – zapowiada artystka, której kamera towarzyszyła na trasie w Stanach, Europie i Afryce. Trailer produkcji można zobaczyć pod tym adresem.

Reklama
PAP/EPA / JUSTIN LANE

Mariah Carey zaręczyła się z Jamesem Packerem w styczniu, po prawie roku znajomości. Ślub pary ma się odbyć w czerwcu, a poprzedzi go podpisanie intercyzy – o czym gwiazda powiedziała w programie "Watch What Happens Live on Tuesday". Nie z obawy o własny majątek wyceniony przez magazyn "Forbes" na 510 milionów dolarów, bowiem jej narzeczony jest jeszcze bogatszy. James Packer znajduje się na 4. miejscu listy najzamożniejszych Australijczyków z fortuną szacowaną na 4,7 miliarda dolarów. Ogromne zyski zapewnia mu m.in. największa w Australii sieć kasyn oraz przedsiębiorstwo filmowe w Los Angeles i Tel Awiwie.

PAP/EPA / JUSTIN LANE

Dla 46-letniej Mariah będzie to trzecie małżeństwo. Wcześniej była żoną Tommy'ego Mottila oraz Nicka Cannona, z którym ma 5-letnie bliźnięta – Morroccana i Monroe.

PAP/EPA / JUSTIN LANE