Big Cyc śpiewa o Macierewiczu i Smoleńsku. Burza w sieci wokół kawałka "Antoni wzywa do broni"

| Aktualizacja:

Zespół Big Cyc opublikował utwór "Antoni wzywa do broni". Promująca nowy album Skiby i spółki piosenka wywołała ostrą dyskusję wśród internautów.

wróć do artykułu
  • ~Dudek
    (2016-05-02 10:57)
    Prawdziwe oblicze szaleńca
  • ~Andi
    (2016-05-02 10:36)
    NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ - CAŁY ANTEK - POLICMAJSTER .
  • ~porucznik jajec
    (2016-05-02 10:42)
    Oczy taliba - kwintesencja osobowości Antoniego
  • ~ob.RP
    (2016-05-02 10:24)
    Wielki cyc-mały rozumek. Dobrze, że przez 8 lat był szczęśliwy i spełniony, tylko żal, że nie pisał wtedy lirycznych, namiętnych hymnów ku czci partii miłości, która zostawiła Polakom "kamieni kupę".
  • ~Pizza
    (2016-05-02 11:16)
    Antonio Pisdonio
  • ~krystyna
    (2016-05-02 10:39)
    Ciekawa jestem czy Skiba jest dumny z tego paszkwilu?Ile kasy za to dostał?A tak na marginesie kto dzisiaj słucha tego zespołu,tylko na wiejskich festynach,więc wymyslili sposób na promocję-SKANDA_ale to sie odbije czkawką,bo słuchacze tego zespołu mają zgoła inne poglądy niż główny cyc.
  • ~babcia klozetowa
    (2016-05-02 10:50)
    niesamowita odwaga gdyby PRENZYDĘNTĘM był cHRABIA BULLL to te BUC mogli by liczyć na ORDER ORŁA BIAŁEGO a tak to co BRYDZA a tak się starali BUCE jaki to nie sprawiedliwe
  • ~Nieży(t)
    (2016-05-02 10:52)
    Brawo. Gratuluję zwłaszcza autorowi tekstu. Idealna twurczość akurat na marsz kodu. Ciekawe, że im większy wał (Skiba) tym bardziej kwestionuje inteligencję innych. W imieniu artystów zapraszam wszystkich nieudaczników, donosicieli, przygłupów, cwaniaczków i inne k urwy wszelkiej maści na Wielki Marsz im. Bolka i Bartoszewicza(sic).
  • ~qbanczyk
    (2016-05-02 10:18)
    Pewnie przełożeni niemieccy z radio rfm zapłacili gaże no i trzeba się starać
  • ~no tak
    (2016-05-02 10:41)
    Debilizm Naturalizm made in Poland !
  • ~Big_Tits_fan
    (2016-05-02 11:21)
    Nowy rozdział w Satyrze Politycznej ogłaszam uroczyście za otwarty! ... ... ... Kiedy w sprzedaży??? ... ... ... Drukujcie od razu 1mln. ... ... Top Ten guaranted !!! ... ... ... Kabaret Niepokoju Społecznego - ZIELONY KACZ wzywam na scenę. ... ... To jest ten czas!!! ... ... ... ... Załatwmy ich śmiechem!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~predyzent
    (2016-05-02 12:55)
    Antoni na cokoły ! To dopiero będzie polityka historyczna !
  • ~TOJA
    (2016-05-02 11:52)
    Skiba jak Skiba, nic mądrego , wiele głupiego
  • ~HEJ, :)
    (2016-05-02 12:36)
    twórczość Skiby do prawdziwej twórczości ma się tak jak Fiat 126p do BMW X6 rok 2015
  • ~outsider
    (2016-05-02 13:19)
    Big Cyc to stare dziady, których czas dawno minął i za wszelką cenę próbują się wciąż lansować różnymi popłuczynami. Skiba jest żałosny.
  • ~P R o p h e t
    (2016-05-02 12:41)
    HAHA "rockmeni" nie osmieszajcie rocka...Kompletny gniot, poziom jak na skibe przystało
  • ~Onyx
    (2016-05-02 13:09)
    Tylko LEMINGI to łykną, NIKT SAMODZIELNIE MYŚLĄCY. POziom gw i tvn czyli DNO i ŻENADA.
  • ~nop
    (2016-05-02 12:03)
    Skiba w programie Pospieszalskiego pokazał swoje nieuleczalne lewactwo.Takiego to nawet potężny strzał z liścia,nie otrzeżwi
  • ~Helena
    (2016-05-02 11:09)
    Za platformy i PSL mieli taką wolność słowa jaką pokazał Graś z Kulczykiem !!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten Big Cyc no cóż , kyto o nich jeszcze pamięta???To już dziatki, a do roboty nie pójdą ,bo co oni pptrafią???
  • ~dingo
    (2016-05-02 13:17)
    macierewicz sam sobie zasłużył na takie miano ! tymi teoriami , spiskami, zamachami, i innymi psychicznymi zwodami ! to dziwoląg polityczny !!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: