Grzegorz Brzozowicz: Muzyczni buntownicy nie powinni przyjmować orderów z rąk władzy

| Aktualizacja:

"Łatwo się buntować, kiedy jest się młodym, a jak masz więcej lat i twoja kariera przestaje się rozwijać myślisz o tym, żeby stać się mentorem. Chcesz apanaży, niekoniecznie finansowych, ale także w postaci orderów. Mnie się jednak wydaje, że są pewne zawody, które nie powinny brać od władzy takich błyskotek" - powiedział Grzegorz Brzozowicz, autor książki "Resortowe dziecko Rock'n'rolla". Z dziennikarzem muzycznym rozmawiamy o artystycznym buncie i plotkujemy o znanych postaciach polskiej sceny rockowej.

wróć do artykułu
  • ~antyGB
    (2017-02-28 15:35)
    Panie Brzozowicz nie pomogą żadne tłumaczenia zwłaszcza , że Czesław Niemen juz nic nie powie. Dla mnie jest pan Grezmolarzem Bzdurowiczem i tak zostanie. Woziłeś sie pan po Niemenie a teraz ( ....)Natali... ech bzduro politbiuro
  • ~POlak
    (2016-05-17 20:51)
    Kasia Nosowska i Artur Rojek to takie resortowe dzieci PO. Przyjęli odznaczenia od naczelnych władz POlski.
  • ~kisiek
    (2016-05-17 10:09)
    to może najlepiej zlikwidować ordery i odznaczenia? W tym rozumieniu wszyscy którzy przyjmowali honory od Rządu PO i od Komorowskiego to ludzie bez charakteru i wazeliniarze??
  • ~slowianka
    (2016-05-16 20:12)
    A co to za miernoty............. to sa gwiazdy ze spalomej estrady.
  • ~PO-gubiony
    (2016-05-16 19:55)
    ,,hej prorocy moi z gniewnych lat,obrastacie w tłuszc".Można ju z smiuało napisać,obrosliscie w tłuszcvz,co widać na załączonym obrazku.Wena minęła ,miłość do koryta POzostała.Hołdys miernoto ...
  • ~kicu kic
    (2016-05-16 19:38)
    Kto do PISu ciepło wzdycha może liczyć na koryta, a kto pluje na PO ten mieć będzie kasy sporo.
  • ~ pani hgw
    (2016-05-16 18:29)
    KODejny BUC POpuścił bonka ( nie mylić z józefem bonkiem) i myśli że już jest POlitykiem. Pseudoartyści PObucowało się wam w zaKODownych rozumkach.
  • ~demos
    (2016-05-16 18:14)
    "Rockmani nie mają dystansu do siebie. Muzycy generalnie są przewrażliwieni na swoim punkcie. Łatwo przychodzi im negowanie tego, co robi konkurencja, ale bardzo źle znoszą krytykę skierowaną pod swoim adresem" - bardzo mądre słowa pana Brzozowicza. Przykładem jest Paweł Kukiz. Fajny gość i może o coś mu chodzi - ale przewrażliwony, emocjonalny, nieledwie histeryczny.
  • ~jerzy
    (2016-05-16 18:13)
    Hołdys przyjaciel komuny i KOD. Autorytet od ********* się.