Alicia Keys - "Hallelujah"
Czas zacząć rozmawiać nie o makijażu lub jego braku, ale o tym, jak muzycznie światu prezentuje się Alicia Keys. Oto nagranie, które znajdzie się na jej nowej płycie.

Reklama

Hozier - "Better Love"
Na pytanie kto chciałby być nominowany do Oscara w kategorii najlepsza piosenka z filmu, swój akces zgłasza Hozier. Wejdzie Wam to w głowę bardziej niż podejrzewacie. Dziękujemy wam, producenci Tarzana.

Xxanaxx i Ten Typ Mes - "Nie znajdziesz mnie"
Czytając komentarze pod teledyskami i artykułami o muzyce można odnieść wrażenie, że następuje delikatne zmęczenie konwencją: duet z muzyką elektroniczną, w którym ona śpiewa. Obecność Tego Typa, czyli jednego z najbardziej uzdolnionych polskich raperów konwencję przełamuje. Sprawdźcie, jak się wam podoba.

Reklama

Twenty One Pilots - "Heathens"
Obraz "Legion samobójców" na ekrany polskich kin wejdzie - podobnie jak niemal na całym świecie - z początkiem sierpnia. Film promowany jest nie tylko mocnymi trailerami, ale i takim zgrabnym nagraniem jednej z najpopularniejszych ostatnio grup.

Małe Miasta - "Moment - podkucie"
Był Ten Typ Mes, teraz podopieczni jego wytwórni. Małe Miasta wydały Epkę z uzupełnieniem materiału, który trafił na ubiegłoroczny album "Koń". Lubić nie lubić - posłuchać warto.

Milky Wishlake - "Break The Silence"
Aż chce się zakrzyknąć wyświechtany frazes, czyli: "nie uwierzycie, ale taką muzykę robi się w Polsce". To prawda i dlatego warto poznać electropop znad Wisły.

Biffy Clyro - "Animal Style"
To jedna z bardziej oczekiwanych płyt z gitarowym graniem. Drugi singiel z krążka "Ellipsis" wciąga, zaskakuje, ale i każe zadać sobie pytanie w którą stronę idzie Biffy Clyro. Oceńcie sami.

The Avalanches - "Colours"
A ósmego lipca ukazuje się album "Wildflower". Tak w 2016 roku brzmią The Avalanches.