Dziennik Gazeta Prawana logo

Evanescence przedstawiają pierwszą odsłonę "Synthesis". Posłuchaj "Imperfection"

18 września 2017, 10:21
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Evanescence
Evanescence/Shutterstock
Grupa powraca z czwartym w dyskografii albumem "Synthesis". Autorzy hitów "Bring Me To Life" i "Immortal" zaprezentują się na nim w nowym wcieleniu – z orkiestrą symfoniczną i w elektronicznych aranżacjach.

Evanescence nad nowym krążkiem pracowali z producentem Willem Huntem i aranżerem/kompozytorem Davidem Campbellem. Album zawierać będzie nowe wersje hitów zespołu ze wszystkich trzech płyt a także dwie nowe piosenki – w tym udostępniony właśnie utwór "Imperfection".

Specjalnym gościem w drugim nowym utworze na płycie (“Hi-Lo”) będzie słynna skrzypaczka Lindsey Stirling. Album ukaże się 10 listopada w wersji cyfrowej oraz na CD, CD+DVD (z materiałem filmowym o pracy nad płytą a także całym materiałem w formacie 5.1). W marcu 2018 zespół wyruszy też w trase koncertową z orkiestrą po Europie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj