Wersja Wideo:

Trwa ładowanie wpisu

Wersja audio

Trwa ładowanie wpisu

Reklama

Skromność, autoasekuracja… Jaka jest prawdziwa Anna Karwan?

Autoasekuracja jest genialnym stwierdzeniem. Moja kariera toczyła się bardzo mocno na oczach i ustach ludzi, moje decyzje, moje ruchy, moje poczynania było bardzo mocno komentowane. Bardzo długo pozwalałam żeby mówiono mi jak ma być, jaka mam być, jak mam się zachowywać na scenie, jak mam funkcjonować. W tej chwili ta autoasekuracja zaczyna być rozłamywana, co pokazuje teledysk Papierosy, który miał premierę kilka dni temu. To wcale nie jest proste żeby wyjść z tej skorupy przyzwoitości. Mam też swoje obawy, mówiąc kolokwialnie, czy nie przegnę – mówi Anna Karwan, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka.

Skąd we mnie brała się taka autoasekuracja? Z obawy przed odrzuceniem środowiska, widzów, słuchaczu itd. Prawdopodobnie każdy z nas nosi w sobie taki program z którym całe życie sobie idzie. Mechanizm obronny. W moim przypadku pomimo, że ja nigdy nie byłam nieśmiała (jeśli chodzi o wypowiedzi, wręcz zawsze byłam wygadana) ale wewnętrznie bałam się tego, czy nie narozrabiam – dodaje Karwan.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!