Piotr Nagłowski zmarł nagle w wieku 65 lat. "Odszedł nasz Przyjaciel, Piotr Nagłowski. Ogromna wiedza, doświadczenie, o branży muzycznej wiedział wszystko. Nade wszystko dobry człowiek. Kochał ludzi, zawsze z empatią, serdeczny" - napisano na profilu Agencji Muzycznej Polskiego Radia, którą Nagłowski zarządzał w latach 2018-2019. "Piotrze, w naszej pamięci i w sercach jesteś i pozostaniesz..." - podkreślono.

Reklama

"Nie żyje Piotr Nagłowski. Legenda polskiej branży muzycznej. Dziennikarz, manager, producent. Olbrzymia strata… Żegnaj Przyjacielu" - stwierdził Hirek Wrona.

Piotr Nagłowski z branżą muzyczną był związany od końcówki lat 70. W 1978 roku zaczął pracę w studenckim klubie Riviera-Remont, rok później pierwszy raz zorganizował koncert. W radiowej Trójce gościł od lat 80. Przez wiele lat prowadził audycję "Rock po polsku". W 1994 roku został dyrektorem polskiego oddziału wytwórni BMPG, potem zarządzał spółką Scena FM należącą do Grupy RMF. W 1985 roku napisał książkową monografię zespołu TSA.