W połowie lutego ukazał się czwarty album Skubasa.

Nowy duet z Kathią

Wydawnictwo "W ogień” zostało ciepło przyjęte przez słuchaczy, jak i media. Na płycie gościnnie znalazło się całe grono uzdolnionych twórców, na czele z Krzysztofem Zalewskim, Dawidem Tyszkowskim czy Kwiatem Jabłoni. Teraz dołącza do nich Kathia.

Jeszcze nie zdarzyło mi się nagrać tego samego utworu "na nowo". Postanowiłem jednak zaryzykować stawiając na duet z tak zdolną bestią, jaką jest Kathia! Uważam, że "Ocean" nabrał teraz jeszcze głębszego odcieniu! Sprawdźcie tę piosenkę w nowej wersji, jak i twórczość tej młodej obiecującej wokalistki! - mówi Skubas.

Reklama

Teledysk z Korfu i ze studia

Do utworu powstał również ciekawy teledysk, który przygotowali Mirjan Gjergjevica (ujęcia Skubasa na Korfu) oraz Bartosz Mieloch (ujęcia studyjne z Kathią).

Podczas pracy nad klipem dostałem ciekawe zadanie połączenia nagranych i gotowych ujęć Skubasa z Korfu, do których musiałem dodać Kathię. Żeby połączyć te dwie scenerie ze sobą, wpadłem na pomysł przedstawienia artystki w okręgu imitującym słońce, którym jeszcze bardziej ociepliła ujęcia teledysku - wyznaje Bartosz Mieloch.

Trwa ładowanie wpisu