Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Miłość, muzyka i dopalacze. Przystanek Woodstock po raz 21. [ZDJĘCIA]

31 lipca 2015, 07:00
Co roku do Kostrzyna przyjeżdża kilkaset tysięcy ludzi. Nie inaczej jest i tym razem. Przystanek Woodstock to jeden z największych festiwali na świecie, a wstęp na niego jest darmowy. Organizatorem Przystanku jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ten sposób WOŚP chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.
Co roku do Kostrzyna przyjeżdża kilkaset tysięcy ludzi. Nie inaczej jest i tym razem. Przystanek Woodstock to jeden z największych festiwali na świecie, a wstęp na niego jest darmowy. Organizatorem Przystanku jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ten sposób WOŚP chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. / PAP / Lech Muszyski
W Kostrzynie nad Odrą przy granicy z Niemcami rozpoczął się jeden z największych w Europie festiwali muzycznych – 21. Przystanek Woodstock. Niestety, w cieniu problemów z dopalaczami. Jeszcze przed startem imprezy do szpitala w Kostrzynie trafiły 22 osoby po zażyciu substancji psychoaktywnych.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama