Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Fryderyki 2016: 10 najlepszych i najbardziej wzruszających momentów gali [ZDJĘCIA]

21 kwietnia 2016, 00:01
Podczas tegorocznej gali w warszawskim Teatrze Polskim muzycy odebrali statuetki w dwóch sekcjach: muzyki poważnej i jazzowej. Wręczono także trzy Złote Fryderyki – nagrody za całokształt pracy twórczej na polu muzyki rozrywkowej, jazzowej i poważnej. Za debiut fonograficzny roku w dziedzinie muzyki rozrywkowej uznano Korteza – Łukasza Federkiewicza, wokalistę, kompozytora i multiinstrumentalistę; rockowym albumem roku został natomiast "Dzieciom" grupy Lao Che.
Podczas tegorocznej gali w warszawskim Teatrze Polskim muzycy odebrali statuetki w dwóch sekcjach: muzyki poważnej i jazzowej. Wręczono także trzy Złote Fryderyki – nagrody za całokształt pracy twórczej na polu muzyki rozrywkowej, jazzowej i poważnej. Za debiut fonograficzny roku w dziedzinie muzyki rozrywkowej uznano Korteza – Łukasza Federkiewicza, wokalistę, kompozytora i multiinstrumentalistę; rockowym albumem roku został natomiast "Dzieciom" grupy Lao Che. / PAP / Leszek SzymaĂski
Lao Che, Zbigniew Wodecki i Nikola Kołodziejczyk otrzymali statuetki Fryderyków podczas środowej gali w Teatrze Polskim w Warszawie. Za całokształt pracy artystycznej uhonorowano Korę, Michała Urbaniaka i Bernarda Ładysza. Oto gala nagród Akademii Fonograficznej na najlepszych zdjęciach.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama