Do kompozycji został nakręcony czarno-biały teledysk. Za realizację odpowiedzialny jest urodzony w Iranie, a mieszkający w Holandii Rahi Rezvani. – Rahi rozumie, czym jest zespół Editors – wyjaśnia lider zespołu Tom Smith. – Dzielimy miłość do pewnej estetyki, której odzwierciedleniem jest nasza muzyka. To co dla nas najbardziej się liczy to element zaskoczenia. Fascynuje nas współpraca z Rahim, budowanie z nim relacji i obserwowanie, dokąd nas to zaprowadzi.

Reklama

Rahi Rezvani został zmuszony do opuszczenia rodzinnego kraju w 1999 roku z powodu sfotografowania czegoś, czego nie powinien był fotografować. Zbudował swoją reputację jako znaczący artysta, zamieniając trudne doświadczenia w uderzającą oraz ostrą ekspresyjność swoich projektów. – Jestem czarno-białą osobą. Nie boję się dzielić świata na dobry i zły – mówi Rahi Rezvani. – Z moją przeszłością nie ma czasu myśleć o odcieniach szarości.

Trwa ładowanie wpisu

Utwór "No Harm" powstał w trakcie sesji nagraniowych w Szkocji. Kawałek zapowiada nadchodzącą płyta zespołu. Dotychczasowy dorobek Editors zamyka "The Weight Of Your Love" z 2013 roku Brytyjczycy wystąpią w naszym kraju na dwóch koncertach – 10 grudnia w warszawskiej Progresji i 11 grudnia w poznańskiej Hali nr 2 MTP.

Reklama