Na kolejne Fryderyki (a ma ich na koncie już cztery) Dawid Podsiadło ma szansę za album "Annoyance and Disappointment" (nominowany w kategorii płyta roku pop) oraz za przebój i teledysk do "W dobrą stronę".

Reklama

Warto dodać, że wydany w listopadzie krążek po po niespełna dwóch miesiącach osiągnął status platynowy i ciągle utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Singiel "W dobrą stronę" zaś nie schodzi z kolei z czołówek list przebojów, teledysk ma ponad 10 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a prawie dwadzieścia tysięcy biletów na wiosenną trasę koncertową wyprzedało się błyskawicznie jeszcze przed pierwszym występem.

Nowy klip Dawid Podsiadło nakręcił do utworu "Forest" – drugiego singla promującego płytę, inspirowanego postacią Forresta Gumpa, bohatera książki Winstona Grooma i znanego z filmu Roberta Zemeckisa. – Udało nam się zrealizować klip w założonym czasie, chociaż mieliśmy go niewiele, a pomysł był bardzo trudny realizacyjnie, zwłaszcza ze względu na obecność psów, które odgrywają kluczową rolę w klipie. Mieliśmy po drodze sporo przygód, ale ostatecznie wystarczyły trzy dni, żeby zakończyć prace z dużą satysfakcją i uśmiechem. Chociaż w trakcie wszyscy sporo się nabiegaliśmy i zmarzliśmy solidnie – zdradza Podsiadło. Efekt tej kilkudniowej pracy już od dziś można oglądać na www.redbull.pl/forest.

Reklama