– Nie będę dużo gadał. Bo chce żebyście szybko pisali jak Wam się klip widzi – pisze Dawid Podsiadło na swoim Facebooku. – Jestem dumny i wdzięczny ekipie Dobro za wspaniała współpracę! Sebastian Pańczyk jest królem! – podkreśla wokalista. W wyreżyserowanym przez Pańczyka teledysku wystąpili Wojciech Mecwaldowski i Julia Marcell z zespołem.

Reklama

– Wymyślając fabułę tego filmu, zarówno dla Dawida jak i dla mnie najważniejszy był klimat tej historii. Po części zawarty jest on już w utworze, ale należało tak podejść do ogólnego założenia, żeby nie był zbyt oczywisty – mówi reżyser klipu Sebastian Pańczyk. – Zależało mi na metaforycznym pokazaniu głównego bohatera w relacji z kolejnymi kobietami. Pokazania drogi jaką pokonuje człowiek poszukując miłości, pewnie tej jedynej. To kolejne związki, kolejne relacje, kończące się po, to aby zrobić przestrzeń następnym. Każde spotkanie, każde rozstanie jednak ma wpływ na kolejne. W dość lekki i metaforyczny sposób pokazujemy ten mechanizm.

Trwa ładowanie wpisu

"Pastempomat" to trzeci singiel z platynowego albumu "Annoyance & Disappointment". Czy klip będzie takim hitem jak wideo towarzyszące piosence "W dobrą stronę" obejrzało prawie 17 milionów osób?