– "Miłość i władza" to według mnie typowe Lady Pank. Nie wyważamy otwartych drzwi, nikt od nas nie oczekuje rewolucji. To, co obserwuję obecnie na koncertach, które gramy z okazji 35-lecia, to istny powrót do źródeł. Ludzie śpiewają ze mną wszystkie piosenki od początku do końca znając każde słowo, każdy charakterystyczny moment itd. Na koncertach widzę trzy pokolenia fanów i to jest w tym najpiękniejsze. Nowa płyta na pewno nie zawiedzie tzw. "starych" fanów, bo jest na niej solidna dawka typowej ladypankowej energii i poetyki – mówi o nowym krążku wokalista grupy Janusz Panasewicz.

Reklama
Universal Music Polska

Zobaczcie, jak powstawał teledysk do "Miłości" i jaki jest efekt końcowy prac ekipy reżyserowanej przez Pascala Pawliszewskiego – klip dostępny jest pod tym adresem.

Universal Music Polska

Premiera albumu została zapowiedziana na 15 kwietnia. Znalazło się nań 10 premierowych utworów. Tradycyjnie są to kompozycje Jana Borysewicza, założyciela i lidera Lady Pank. Za warstwę tekstową tym razem odpowiadają Wojciech Byrski oraz Bogdan Olewicz.

Universal Music Polska