Teledysk do singla "Into You" wyreżyserowała Hannah Lux Davis, a promuje on nowy album Ariany Grande, który miał premierę 20 maja. "Dangerous Woman" – trzeci krążek w dyskografii artystki – magazyn "People" określił jako "definiujący jej karierę" i jeden z najlepszych w roku 2016. Album, na którym niedawna gwiazda Nickelodeonu przeistoczyła się w "świadomą artystkę, która sama ustala reguły gry". Do pracy nad nim Ariana Grande zaprosiła topowych obecnie twórców hitów, w tym m.in. Maxa Martina oraz słynnych gości, a są wśród nich Niki Minaj, Macy Grey, Lil Wayne i Future.

Reklama

Ariana Grande-Butera (rocznik 1993) stała się sławna dzięki roli w serialu stacji Nickelodeon – "Victoria znaczy zwycięstwo". Szturmem podbiła również rynek muzyczny, dołączając do grona "księżniczek popu" w osobach Rihanny, Katy Perry i Taylor Swift. Już jej debiutancki album "Yours Truly" trafił w 2013 roku na szczyt listy "Billboardu", a wydany rok później drugi krążek pięknej Amerykanki zyskał status Złotej i Platynowej Płyty na całym świecie. Jej fani nazywają się Arianators, ale sama Ariana woli określenia The Ariana Army lub Tiny Elephants.

Reklama

Młodziutka Ariana Grande z gwiazdki seriali dla dzieciaków szybko wyrosła na jedną z największych postaci w show biznesie. Niedawno magazyn "Time" umieścił nazwisko 22-latki na liście najbardziej wpływowych artystów.

Facebook