Ideą tego singla jak i całej płyty jest zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry.

Reklama

Dancehall’owe zwrotki kontrastują z charakterystycznym, niespotykanym refrenem, opartym na wokalizie. Analogowe, mięsiste brzmienia syntezatorów i żywa, dynamiczna perkusja zwiastują nową, progresywną odsłonę Artystki.

Tekst utworu, który napisała Natalia to swoista apoteoza kobiety. Znakomicie podkreśla to teledysk, który za pomocą plastycznych, surrealistycznych i przerysowanych form przedstawia różnorodne wcielenia kobiety - bohaterki. Inscenizacje te są zabawą formą, kreacją, która ilustruje dwubiegunowość natury kobiecej - kruchość i siłę.

Koncepcję teledysku stworzyła Natalia, a za reżyserię i zdjęcia odpowiedzialny jest Adam Romanowski. Na potrzeby teledysku zostały stworzone przez Jagę Hupało specjalne peruki, które współgrają ze strojami wykonanymi przez Vasinę. Zestawione z różnymi atrybutami i scenerią tworzą obraz dający duże pole do interpretacji.

Płyta Natalii Kukulskiej zostanie wydana jesienią tego roku nakładem Wydawnictwa Agora.