Zespół Kombi, pod przewodnictwem Sławomira Łosowskiego, przedstawia najnowszy singiel i klip pt. „Niech noc połączy”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty zespołu pt. „Nowy Album” wydanej z okazji 40-lecia zespołu.

Reklama

"Czasem bywa tak, że środa mija za wtorkiem, maj za lutym, a my stajemy się coraz bardziej zmęczeni i byle jacy. Aż nagle, bez ostrzeżenia, spotykamy kogoś, przy kim wywracamy się na drugą stronę i w jedną noc żyjemy intensywniej niż przez setki razem wziętych. I o takiej nocy jest właśnie ta piosenka" - opowiada Szymon Jachimek, który wraz ze Zbigniewem Filem jest współautorem tekstu "Niech noc połączy”. Za muzykę odpowiada Sławomir Łosowski.

Sławomir Łosowski jest założycielem Kombi, zespołu który istnieje od... 1969 roku. W Zespole tym grali i śpiewali Grzegorz Skawiński oraz Waldemar Tkaczyk. Zespół w latach 80. przez chwilę przestał istnieć. Skawiński i Tkaczyk założyli O.N.A.. Z kolei gdy ta formacja przestała istnieć grają w zespole Kombii (przez podwójne "ii"). Historyczna nazwa została przy założycielu formacji.