Koncepcja teledysku opiera się na kreatywnym użyciu luster i została zainspirowana twórczością fotografki Małgorzaty Sajur. Scenariusz to wynik wielotygodniowej współpracy pomiędzy wymienioną dwójką a Ms. Obsession, która jest też autorką tekstu i linii melodycznej utworu. Producentem charakterystycznego bitu jest laureat Red Bull Music Academy w Nowym Jorku – En2ak.

Reklama

Teledysk do tego utworu został wyreżyserowany przez Krystiana Bielatowicza.

Ms. Obsession to artystka zakochana w surrealizmie i elektronice. Lubi muzyczne zwroty akcji, eksperymenty więc ma koncie współpracę z takimi artystami jak Teielte, Sotei czy zupełnie odległą alternatywie Edytą Górniak. Sama pisze teksty i niejednokrotnie produkuje swoje utwory. Na swoim koncie ma występ z legendą trip hopu Tricky’m oraz wygraną w jego konkursie songwriterskim. Doszła również do półfinału International Songwriting Competition (USA).

W październiku 2017 roku wokalistka wygrała konkurs Radiowej Czwórki „Będzie Głośno” czego efektem jest elektroniczny album „Manekin” wydany nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Artystka nazywa swój album „flirtem między rzeczywistością a snem, ścieraniem się prawdy z iluzją”. Zainspirowana twórczością surrealistów, Davida Lyncha, czy Michaiła Bułhakowa Ms. Obsession stworzyła materiał na album, którego motywem przewodnim stała się iluzja a główną cechą – różnorodność.