Przypomnijmy, że nowy album Sheerana bije rekordy popularności na całym świecie, a w tylko samej Wielkiej Brytanii już od trzech tygodni okupuje listę najlepiej sprzedających się krążków.

Reklama

Dodatkowo trasa koncertowa "Divide Tour" stała się najbardziej dochodową i najczęściej uczęszczaną trasą na świecie, bijąc rekord należący do tej pory do U2.

W samym serwisie Spotify "No.6 Collaborations Project" zdobył największa liczbę słuchaczy w skali miesiąca - ponad 69 milionów. We wszystkich serwisach streamingowych album został odsłuchany 1,4 miliarda razy.

Na wydanym 12 lipca albumie "No.6 Collaborations Project" znajdziemy liczne kooperacje Eda Sheerana z jego ulubionymi muzycznymi gwiazdami. W 15 utworach udział wzięło 22 artystów, w tym Travis Scott, Stormzy, Cardi B, Eminem, Bruno Mars i Justin Bieber. Z płyty pochodzą dwa wielkie przeboje - "I Don't Care" z Justinem Bieberem (8 kolejnych tygodni na szczycie brytyjskiej listy przebojów, co jest tegorocznym rekordem) oraz "Beautiful People" z udziałem Khalida.

Reklama