Lekarz nie uwierzył w ani jedno moje słowo. Patrzył na mnie jak na dziwadło. Chciałam wykorzystać to doświadczenie w teledysku. „Twisted” to bardzo osobisty dla mnie utwór. Zawsze miałam poczucie, że jestem dziwna. Mam pokręcone myśli, ale nie ma w tym nic złego. Nawet jestem z tego dumna, bo dzięki temu jestem tym kim jestem” - mówi Marina.

Reklama

Niewątpliwie Marina była utalentowaną artystką od najmłodszych lat. Zaczęła występować na scenie w wieku 13 lat. Jej talent wokalny i upór zaowocowały wydaniem w 2015 r. debiutanckiego krążka „Fearless”. Trafnie zatytułowana płyta, zanim osiągnęła status platynowej, znalazła się na szczycie listy najlepiej sprzedających się albumów we Francji. Artystka występowała na scenie w roli supportu przed takimi gwiazdami jak Thirty Seconds To Mars, Florent Pagny czy Lindsey Stirling. Zagrała ponad sto koncertów, w tym większość jako nastolatka.

Nigdy nie sądziłam, że zajmę się muzyką profesjonalnie. Śpiewam od najmłodszych lat i ma ono dla mnie moc uzdrawiającą. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że przez moją muzykę mogę uleczyć rany innych ludzi. Pisanie i śpiewanie towarzyszy mi nieprzerwanie od 10 lat. Czuję się silniejsza i bardziej pewna siebie w podejmowaniu decyzji dotyczących sposobów tworzenia mojej muzyki” - mówi Marina.

Reklama

12 października artystka wystąpi na scenie Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie podczas uroczystej gali French Touch. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN. Będzie to piąta edycja tej wyjątkowej kampanii, której celem jest promowanie francuskiego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem kultury, gastronomi oraz gospodarki.