Płyta powstała z udziałem międzynarodowego trio przyjaciół: Natalii Lesz, Hannah Sidibe i Nico Hartikaien. Zafascynowani rynkiem brytyjskim i zespołami takimi jak: Eurythmics, Depeche Mode czy La Roux, stworzyli tą płytę dokładnie taką, jaką sami chcieliby mieć w swojej kolekcji. Oprócz tego na płycie znajduje się utwór "In Love" z gościnnym udziałem Sinfonii Varsovii i dobrze wszystkim znany bonusowy utwór "Coś za coś" – z ponad 3 mln odsłon na YouTubie.

Reklama

Tym razem wokalistka oddaje w ręce fanów nie tylko coś do posłuchania, ale też do zobaczenia - wydawnictwo pojawi się w dwupłytowej edycji CD+DVD. Na DVD będzie można zobaczyć ostatnie teledyski Natalii ("That Girl", "RadioAvtive" i "Coś za Coś") oraz materiały z planu sesji zdjęciowej z Nowego Yorku oraz z planu teledysku do singla "That Girl".

"Na planie miałam swoją dublerkę, klip opowiada o fascynacji i pożądaniu do własnego alter ego, z którym całuję się na końcu teledysku" – mówi Natalia.

Teledysk do singla "That Girl" powstał we współpracy z młodą grupą produkcyjną Messrs., zdobywcami wielu nagród w dziedzinie produkcji niszowych, ambitnych projektów filmowych. Zdjęcia powstały w Londynie, gdzie w tym czasie trwały zamieszki. Na szczęście nie odwołano zdjęć i wszystko się udało. W klipie można zobaczyć cały przekrój brytyjskich subkultur.

Premiera "That Girl" 18 października 2011.