Na płycie znajdą się przeróbki takich kapel, jak Dezerter, OZ, Armia, Klaus Mitffoch, Brygada Kryzys, Tilt i inne. Takiej płyty w historii zespołu jeszcze nie było.

W tym roku Arka Noego jako laureat Złotego Bączka sceny folkowej Przystanku Woodstock, na której wystąpiła w 2010 roku, dała świetnie przyjęty koncert na dużej scenie festiwalu. "To było wspaniałe doświadczenie, reakcja publiki świetna. Żartowaliśmy z Titusem, że do czego to doszło, skoro frontman Acid Drinkers jest gościem Akademii Sztuk Przepięknych a Arka Noego koncertuje na dużej scenie Przystanku Woodstock" - komentował Litza.

Premiera nowego wydawnictwa Arki Noego, którego tytuł to "Pan Krakers" planowana jest na 21 listopada bieżącego roku. Ostatnia autorska płyta Arki Noego to wydany w 2008 roku album "Gadu Gadu".

Arka Noego to dziecięcy zespół muzyczny powstały nieoficjalnie w 1999 roku. W skład projektu wchodzą głównie dzieci członków zespołu i ich przyjaciele. Liderem zespołu jest Robert "Litza" Friedrich wspomagany m.in. przez takich muzyków, jak Dariusz Malejonek, Maciej Starosta, Tomasz Krzyżaniak czy Marcin Pospieszalski. Zespół jeździ z koncertami po całej Polsce. Co roku daje specjalne koncerty z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Zespół odbył kilka zagranicznych tournee, w tym do USA i Kanady.