Jest to pierwsze takie podsumowanie kariery Rammstein – do tej pory ukazały się tylko płyty live i kompilacje teledysków. Tym razem, na płycie znalazły się wszystkie najważniejsze utwory zespołu, począwszy od "Du Riechst Zu Gut", poprzez "Engel", "Ich Will", "Sonne", po "Haifisch" oraz nowy singiel - "Mein Land".

Wersja deluxe albumu, oprócz podstawowej płyty z 16 utworami zawiera dodatkowy krążek z remiksami autorstwa artystów prezentujących bardzo różne gatunki muzyczne: uznawanego za główną inspirację Rammsteina słoweńskiego Laibacha, weteranów techno – Scootera i Westbam, rockowych klasyków spod szyldu Faith No More i Clawfinger po duety Pet Shop Boys i Hurts.

Limitowana wersja Super Deluxe Metal Box set będzie zawierała CD1, CD2 plus 3 DVD ze wszystkimi teledyskami oraz 240 stronicowym albumem ze zdjęciami.

Rammstein to niemiecka formacja grająca muzykę z gatunku industrial metal. Zespół ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych, na których znalazły się takie przeboje jak "Reise, Reise", "Keine Lust", "Ohne Dich", czy "Amerika".

"Made In Germany" promuje trasa koncertowa, na której Polska jest jednym z przystanków zespołu. Rammstein wystąpi 14 i 15 listopada w trójmiejskiej hali Ergo Arena.