"Wir halten das Tempo" to motto Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa będzie główną gwiazdą wielkich europejskich festiwali, w tym w Polsce. Obok Niemców pojawi się m.in. Behemoth.

Reklama

– Kiedy kilka miesięcy temu moi koledzy z Deathstars otwierali ich koncert w gdańskiej Ergo Arenie, czułem zazdrość – komentuje Nergal. – Dzisiaj w imieniu Behemoth mogę z dumą ogłosić, ze przyjęliśmy ofertę dzielenia sceny z jednym z najważniejszych rockowych zespołów na świecie: Rammstein. Będzie to pierwszy koncert w kraju, jaki zagramy po bardzo długiej przerwie i to bardziej niż pewne, że podczas występu zaprezentujemy fragment nowego materiału, nad którym właśnie intensywnie pracujemy.

Na 2 scenach Impact Festivalu 2013 planowane są występy minimum 8 zespołów. – Przejrzeliśmy z uwagą komentarze i rady uczestników tegorocznej edycji Impact Festival – mówi Steven Todd z Live Nation Polska. – Dlatego rezygnujemy z sektora Golden Circle. A bilety na płytę pozostaną w tej samej cenie jak przez ostatnie lata organizacji naszych imprez na Lotnisku Bemowo.

Bilety już dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl w cenach: 209 zł - płyta 385 zł - trybuny 385 zł - płyta (early entrance).