Pink, która na początku czerwca zeszłego roku urodziła córeczkę Willow Sage, zatęskniła za muzyką. Po przerwie na blond czuprynę, robienie na drutach i zajmowanie się domem, wraca do pracy i charakterystycznego koloru włosów z początku swojej kariery.

Reklama

Moje włosy są znowu jasnoróżowe – napisała na Twitterze, dołączając zdjęcie nowej fryzury. Nie zabrakło dobrych wieści dla wiernych fanów jej muzyki – Wiecie co to znaczy. Czas na nową płytę!

Swój ostatni album "Greatest Hits... So Far", Pink (wł. Alecia Beth Moore) wydała w pierwszej połowie 2011 roku. Na krążku, poza jej największymi przebojami, znalazła się piosenka napisana dla nie narodzonego jeszcze wówczas dziecka pt. "F***ing Perfect".

– Mam w sobie małe życie i chcę, by ona lub on wiedziało, że powitam je na świecie z miłością i otwartymi ramionami. Chociaż przygotuję to maleństwo na ten czasem okrutny świat, nauczę je też dostrzegać w nim piękno – skomentowała ten utwór gwiazda na swoim blogu.

Pink wielokrotnie podkreślała, że kocha swoją nową rolę matki. Ciekawe, czy na nowej płycie również znajdzie się muzyczne wyznanie miłości dla jej oczka w głowie, 9-miesięcznej córeczki Willow Sage Hart?