Paweł Kukiz solo o sile, honorze i historii Polski

| Aktualizacja:

4 września Paweł Kukiz wyda pierwszą solową płytę zatytułowaną "Siła i honor".

wróć do artykułu
  • ~kik
    (2013-02-17 21:24)
    spadaj na drzewo liscie pomowac do tego sie nadajesz nazii kretynie
  • ~kret
    (2013-02-17 21:05)
    pieprzony menel spod budki z piwem kukiz marzy sobie tal jak plaszczak chce sie plawic w luksusach takiej tendety nikt nie chce chlam
  • ~Gangrena
    (2012-08-08 14:46)
    bolszewicze lewactwo już pluje...
  • ~ajron1960
    (2012-07-19 08:34)
    Rozkradli, prawo nie działa, czekamy na globalny kryzys i dopiero na gruzach moze coś się uda. Biada nam bo nie o takie Polskie żeśmy walczyli z Bolkiem na czele.
  • ~gen
    (2012-07-19 08:03)
    Ten idiota Kukiz martwi sie że nie zdąży stworzyć normalnego państwa swoim dzieciom. I bardzo dobrze bo w takim państwie Kukiza moje dzieci nie miałyby życia.
  • ~eg
    (2012-07-19 08:01)
    Kukizowi mózg drepcze w miejscu. Pewnie pozostałości alkoholizmu.
  • ~gość
    (2012-07-19 07:39)
    i tu ma pan rację ,że nie drepczemy tylko stoimy w miejscu od 20 lat oni nie mają w ogóle koncepcji na rządzenie w tym kraju
  • ~piesnw
    (2012-07-19 07:35)
    stoi w miejscu to znaczy nic w Polsce się nie zmieniło przez 20 lat?
    widocznie tak już jest że polska nie jest nadzwyczajnym krajem i nie odbiega od reszty
    wg. Kukiza Polska powinna być trzecią potęgą na świecie już teraz
    gdyby odkryto u nas ropę gaz złoto i diamenty itp. innej drogi nie widzę
    ,a lepiej zawsze może być niż jest
  • ~mk
    (2012-07-19 07:30)
    Ma Pan racje. Ten kraj upada
  • ~rekominnt
    (2012-07-19 07:00)
    Każdy rozmnażający sie człowiek na tej planecie jest naiwny. Tym swiatem rządza niezmienialne prawa które nie pozwolą na stworzenie utopii. Każdy rodzic to chory psychopata bo skazuje swoje potomstwo na cierpienie i niewolnictwo. Daczego? Otóż dlatego że każdy bez wyjątku będzie cierpieć na tym świecie i każdy będzie niewolnikiem np. swoich słabosci, norm społecznych, polityków, korporacji, systemu tego świata, religii itd. Obudzcie sie. Waszym wrogiem jest ten świat.
  • ~romank
    (2012-07-19 06:21)
    stracone lata ,ktore zawdzieczamy tuskowi obecnie,kwasniewskiemu tez
  • ~udo
    (2012-07-18 23:46)
    .
    Panie Pawle - bo te 20 lat to czasowo w 90% Polska Michnikow, Mazowieckich, Tuskow, Wajdow i reszty stada, czyli rozowego salonu oraz czerwonych PRL-owskich przebierancow.

    To Polsza- PO-stepowy kraj projektu potomkow przedwojennej KPP.

    W prawdziwej i godnej Polsce tacy osobnicy w najlepszym przypadku byli sponsorowana przez Moskwe pozaparlamentarna opozycja.
    W III RP to oni sprawuja wladze, reprezentuja Polakow i pisza dla nich prawa - tuczac sie przy tym niemilosiernie.
    .
  • ~RNF
    (2012-07-18 22:49)
    Panie Pawle zapraszamy czesciej do RNF :) Pozdrawiam
  • ~roslyn
    (2012-07-18 22:31)
    czuję tak jak Kukiz...
  • ~jakby ćwoki nie rozumieli
    (2012-07-18 22:04)
    Propaganda celowo wrzuciła najgorzej wykonane zdjęcie Kukiza,oni tak mają, to wroga propaganda Polski tak robi.
  • ~Wanda
    (2012-07-18 21:59)
    Zgadzam się z panem,tylko głusi i ślepi tego nie widza i nie czują.
  • ~GOŚĆ
    (2012-07-18 21:56)
    Precz z POmatolami! BRAWO PAWEL!!!
  • ~kukiz, spier...
    (2012-07-18 21:22)
    Jak głosujesz Kukizku na takich _ujów to się nie dziw, idź sobie do donalda wypłakać swoje milicyjne żale, a potem wypij pół litra...
  • ~kati