Paweł Kukiz solo o sile, honorze i historii Polski

| Aktualizacja:

4 września Paweł Kukiz wyda pierwszą solową płytę zatytułowaną "Siła i honor".

wróć do artykułu
  • ~opolanin
    (2012-07-18 10:21)
    lubię P.Kukiza .Na pewno tę płyte kupię.
  • ~gaga
    (2012-07-18 10:24)
    NAZI, kukiz, NAZI!
  • ~vivat kukiz
    (2012-07-18 10:40)
    Kupie natychmiast.
  • ~ziomal
    (2012-07-18 10:41)
    Masz racje PO to zdrajcy Narodu Polskiego .Tak spiewaj Kukiz.
  • ~StJ
    (2012-07-18 10:50)
    Maleńczuk to cienkusz!!
  • ~Alice
    (2012-07-18 10:53)
    To się pawełek na tej płycie dorobi, polskie naziolki kupią, a ich idol pochleje ze 2 lata za pieniądze ze sprzedaży.
  • ~ziomal
    (2012-07-18 10:57)
    Rzad kopie pilke i sprzedaje obcym gospodarke Narod obciaza podatkami a obcemu kapitalowi daje ulgi
  • ~v12
    (2012-07-18 10:58)
    Czekam na płytę, kupię :) Szacunek dla Pawła!
  • ~cgr02
    (2012-07-18 11:06)
    idiota gaga idiota gaga
  • ~TTU
    (2012-07-18 11:08)
    "Od 30 lat drepczemy w miejscu" - morze wypitego alkoholu poczyniło spustoszenie w mózgu pana Kukiza.
  • ~Ja
    (2012-07-18 11:14)
    Brawo Paweł! Niewielu spośród osób popularnych ma jeszcze tak poukładane w głowie, jak Ty.

    Siła i honor z trwale zakorzenioną historią.

    Ja płytę kupuję.
  • ~kokokoko
    (2012-07-18 11:31)
    "Zaczynam się martwić, że nie zdążę urządzić moim dzieciom normalnego państwa, gdy dorosną."
    Nie chciałbym mieć ojca który miałby ambicje "urządzania dla mnie państwa". Przedziwna wiara w to że świat, życie układają nam inni a nie sami sobie. Twoje dzieci pani Kukiz na pewno sobie świetnie poradzą bez Twojego urządzania tego świata. Jeśli będą miały poukładane w głowach i z szacunkiem odnosiły sie do innych - nic nie trzeba będzie im urządzać. Niech każdy liczy na siebie, czasy są zawsze inne.
  • ~jatowiem1
    (2012-07-18 11:58)
    Panie Kukiz,my nie tylko drepczemy w miejscu ale się wręcz cofamy.Bo jak inaczej nazwać to całe zwijanie gospodarki,szkół,szpitali,słowem wszystkiego.Za tzw.komuny nasza gospodarka oscylowała w okolicach 10 miejsca na świecie.Dziś nie możemy się zmieścić w 20.To chyba o czymś świadczy?
  • ~pamela
    (2012-07-18 12:05)
    kukiz ty słaby człowieku. Od 30 lat? od 1945 roku drepczemy w miejscu, z tą różnica że teraz masz socjalizm z ludzką twarzą! Bo oglądasz te ryje w tvn24
  • ~Kazik
    (2012-07-18 12:15)
    wizjoner sie znalazl,a co ty potrafisz, ?
    spiewasz po wiochach i przynudzasz.
    tak jak spiewasz tak na polityce sie znasz.
  • ~JKa
    (2012-07-18 12:23)
    to gdzie ta cala kasa przepiles draniu ,teraz sie martwi ze dzieciom nic nie ma do dania.
    powiec ile dzieci tak po drodze i na pijaka narobiles?
  • ~tess
    (2012-07-18 12:26)
    Kukiz najbardziej w miejscu drepczesz TY ALKOHOLIKU...przestań pić i idź do przodu!!!
  • ~emma2000
    (2012-07-18 12:32)
    do ~tess
    Kukiz juz nie drepcze, on juz dawno lezy jak neptek.
    A swoja droga, czy ktos jego wypociny jeszcze slucha?
  • ~Polak
    (2012-07-18 12:34)
    Chyba piąty rok i to nie drepczemy a spadamy na łeb i szyję - salonowcu!
  • ~Osykosy
    (2012-07-18 12:55)
    Zlikwidować województwo opolskie - tak bronione przez Kukiza!!! To folwark kolesi od przekrętów, łacznie z szefostwem!!!