Paweł Kukiz solo o sile, honorze i historii Polski

| Aktualizacja:

4 września Paweł Kukiz wyda pierwszą solową płytę zatytułowaną "Siła i honor".

wróć do artykułu
  • ~cgr02
    (2012-07-18 11:06)
    idiota gaga idiota gaga
  • ~kukiz, spier...
    (2012-07-18 21:22)
    Jak głosujesz Kukizku na takich _ujów to się nie dziw, idź sobie do donalda wypłakać swoje milicyjne żale, a potem wypij pół litra...
  • ~wes
    (2012-07-18 17:09)
    jak zawsze,,,wszechwiedzacy POlitycy wiadomo z kad sa,zawsze przeciw,,,
    jezeli ktos jest patriota,,,i chce dobra POLSKI,normalnej,sprawiedliwej to oczywiscie ,,""komuchom,nie pasuje,,,dlaczego tyle paszkwili na tym portalu,,,polacy obudzcie sie,,,jezeli az tak jestescie za komuna,,,to jest proste,,,przeprowadzka,,,za miedze,,,
  • ~autor
    (2012-07-18 18:07)
    nie w miejscu, nie w miejscu, ale w szambie!!!
  • ~Tomek
    (2012-07-18 18:29)
    Nawróciłeś się chłopie , ale jak to się powiada ,lepiej później niż wcale , do boju Polsko .
  • ~kr
    (2012-07-18 18:48)
    Kukiz, to porządny facet, wie co i jak. Takim jak on kitu się nie wciśnie.
  • ~Bokser
    (2012-07-18 19:20)
    Pawel tak trzymaj!!! Precz z Komuna i POmatolami!!!
  • ~X Katrina X
    (2012-07-18 19:22)
    BOG, HONOR, OJCZYZNA!
    Precz z POMATOLAMI i PALIKOCIARZAMI!!!
    Precz z TVN i GW!
  • ~roslyn
    (2012-07-18 22:31)
    czuję tak jak Kukiz...
  • ~www
    (2012-07-18 19:26)
    KUKIZ - TY JUZ LEPIEJ PIJ WODKE, BO TO LEPIEJ CI WYCHODZI NIZ MYSLENIE...
  • ~roland______
    (2012-07-18 19:30)
    Precz z POmatolami! BRAWO PAWEL!!!
  • ~Hagakure
    (2012-07-18 20:03)
    .
    Brawo Pawle !
    Na powroty i otrzezwienie nigdy nie jest za pozno.
    Do tego trzeba jednak odwagi i szczerosci. Oraz umilowania prawdy. Slowem - prawego charakteru.
    Za charakter wlasnie - PRAWDZIWY SZACUN !
  • ~lili
    (2012-07-18 20:50)
    kukiz matole to ze od 20 lat Polska stoi w miejscu to przez takich jak ty ktorzy najpierw bardzo popierali przy korycie zlodziejskie sld ktore tylko grabilo Polske ,isprzedawalo i niszczylo panstwo od srodka a terazod lat popiera mafie po ktore od sld nie rozni sie w cale i dalej grabi ,kradnie sprzedaje nasz kraj w dodatku plaszczy sie przed ruskimi i niemcami ,to co sie matole dziwisz ze nie posuwamy sie do przodu ,powiem ci ze jest jeszcze gorzej bo zaczelismy sie cofac do tylu !!! ale sam tego baranie chciales ,to teraz masz !!!
  • ~pic-na-wodę
    (2012-07-18 21:00)
    Żywy dowód jak skutecznie trzyma indoktrynacja czarnych okupantów prowadzona od dzieciństwa...
  • ~kati
    (2012-07-18 21:05)
    Odezwal sie "autorytet" smiechu warte, mogl by sie pan nie kompromitowac, trzeba najpierw samemu zapracowac na szacunek
  • ~Wanda
    (2012-07-18 21:59)
    Zgadzam się z panem,tylko głusi i ślepi tego nie widza i nie czują.
  • ~Janka
    (2012-07-18 17:16)
    Czyzby to jego najladniejsze zdjecie?
  • ~jakby ćwoki nie rozumieli
    (2012-07-18 22:04)
    Propaganda celowo wrzuciła najgorzej wykonane zdjęcie Kukiza,oni tak mają, to wroga propaganda Polski tak robi.
  • ~RNF
    (2012-07-18 22:49)
    Panie Pawle zapraszamy czesciej do RNF :) Pozdrawiam
  • ~udo
    (2012-07-18 23:46)
    .
    Panie Pawle - bo te 20 lat to czasowo w 90% Polska Michnikow, Mazowieckich, Tuskow, Wajdow i reszty stada, czyli rozowego salonu oraz czerwonych PRL-owskich przebierancow.

    To Polsza- PO-stepowy kraj projektu potomkow przedwojennej KPP.

    W prawdziwej i godnej Polsce tacy osobnicy w najlepszym przypadku byli sponsorowana przez Moskwe pozaparlamentarna opozycja.
    W III RP to oni sprawuja wladze, reprezentuja Polakow i pisza dla nich prawa - tuczac sie przy tym niemilosiernie.
    .