Dziennik Gazeta Prawana logo

Liam Gallagher zapowiada eksperymentalne BE

11 kwietnia 2013, 12:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Liam Gallagher
Liam Gallagher/Shutterstock
10 czerwca ukaże się drugi longplay dowodzonej przez Liama Gallaghera formacji Beady Eye.

Krążek otrzymał tytuł "BE" i jak zapewnia lider, ma bardziej eksperymentalny charakter od poprzedniego. Za jego produkcję odpowiedzialny był Dave Sitek znany z TV On The Radio. W tym miesiącu formacja opublikowała pierwszy pochodzący z zestawu numer "Flick Of The Finger". Singel trafi do sprzedaży 15 kwietnia.

Debiutancki longplay Beady Eye, "Different Gear, Still Speeding", ukazał się w lutym 2011 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj