Przed miesiącem na profilu artystki na Facebooku pojawiła się neonowa grafika z jej imieniem i nazwiskiem oraz słowem "Nieprawda". Jest to okładka wydawnictwa zapowiadającego nowy, szósty w dorobku wokalistki album. Z kolei premiera utworu "Nieprawda" odbędzie się 13 listopada. Wtedy też do sprzedaży trafi 7-calowy winyl, na którym na stronie A znajdzie się "Nieprawda", na B natomiast – remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej.

Reklama

Zapowiedź można znaleźć na Facebooku wokalistki. Za produkcję utworu odpowiedzialna jest Ania Dąbrowska oraz producent Olek "CzarnyHiFi" Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że "CzarnyHiFi" znany jest ze współpracy z artystami ze środowiska hiphopowego, takimi jak Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Premiera nowego albumu zapowiadana jest na pierwszy kwartał 2016 roku. Ania Dąbrowska obecna jest na scenie od ponad dekady (debiutowała w 2004 roku krążkiem "Samotność po zmierzchu"). Dotychczas nagrała pięć płyt. Cztery zdobyły status platynowych, cztery dotarły do pierwszego miejsca listy sprzedaży OLiS. Łącznie sprzedała ponad 300 tysięcy egzemplarzy. Jej dorobek zamyka longplay "Bawię się świetnie" z października 2012 roku.