Dziennik Gazeta Prawana logo

Michael Jackson zmartwychwstanie?

26 października 2010, 06:21
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Michael Jackson zarobił po śmierci miliard
Michael Jackson zarobił po śmierci miliard/Inne
Jak zdradził raper Travie McCoy, producent Mark Ronson zajmuje się obecnie nowym albumem króla popu.

- Powiedział mi, że pracuje nad krążkiem Jacksona - zapewnia wokalista hiphopowej formacji Gym Class Heroes. Ronson zapytany na rozdaniu Q Awards czy to prawda, powiedział: - Nie mogę nic zdradzić - próbował unikać tematu. - Nie wiem, czy w ogóle mogę mówić cokolwiek na ten temat.

Michael Jackson przed śmiercią w czerwcu 2009 roku pracował nad nowymi kompozycjami. Ostatnie studyjne dzieło artysty to "Invincible" z 2001 roku. Nowy album Marka Ronsona, "Record Collection", miał premierę we wrześniu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj