Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Madonna jako harcerka walcząca o prawa gejów i lesbijek – ZDJĘCIA!

19 marca 2013, 08:41
Ubrać się odpowiednio do okazji – to często nie lada wyzwanie. Amerykańska piosenkarka Madonna starannie wyselekcjonowała garderobę na wieczór rozdania GLAAD Media Awards, wyróżnień przyznawanych osobom medialnym w uznaniu ich zasług na polu szerzenia tolerancji. Artystka przybyła na ceremonię przebrana za... harcerza
Ubrać się odpowiednio do okazji – to często nie lada wyzwanie. Amerykańska piosenkarka Madonna starannie wyselekcjonowała garderobę na wieczór rozdania GLAAD Media Awards, wyróżnień przyznawanych osobom medialnym w uznaniu ich zasług na polu szerzenia tolerancji. Artystka przybyła na ceremonię przebrana za... harcerza / Newspix / DCA
Królowa popu nigdy nie przestaje nas zaskakiwać. Na gali wręczenia GLAAD Media Awards Madonna pojawiła się w stroju harcerza. Gwiazda postanowiła w ten sposób zaprotestować przed zakazem wstępowania w szeregi amerykańskich druhów osób o odmiennej orientacji.
Reklama
Reklama
Tematy:
#Madonna GLAAD Media Awards
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • sebek
  2013-03-22 12:21
  ~Klops2013-03-20 02:45
  niestety ciągle będziesz musiał sie ukrywać
  0
  zgłoś
 • Klops
  2013-03-20 02:45
  A co z prawam pozostalych mniejszosci seksualnych - kazirodcow, matkoj*bcow i zoofili. Madonna niereprezentujac ich dopuszcza sie dyskryminacji.
  0
  zgłoś
 • i see
  2013-03-19 11:58
  świetne przemówienie, przytoczcie cytaty, ale nie tak jak przy jej płycie "cała redakcja szuka najgorszego tekstu i artykuł tylko o tym"
  0
  zgłoś
 • pez
  2013-03-19 09:48
  Nie harcerski mundur a scautowy.. Dziś te dwie organizacje coraz bardziej się różnią.. Harcerstwo to określenie ruchu polskiego, więc nie wydaje mi się by Madonna interesowała się nim.. Ignorancja bije w twarz..
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama