Na żywo artysta promować będzie album "Band of Joy", który miał premierę we wrześniu 2010 roku. Płyta została nazwana tak jak pierwsza grupa wokalisty. - W Band Of Joy, śpiewałem utwory innych wykonawców i musiałem się w nie wpasować - tłumaczył twórca. - Ten projekt to próba przywołania tamtego nastroju i takiego podejścia do pracy. Chciałem nadać własną osobowość piosenkom innych twórców. Wpuścić w nie trochę powietrza. Przypominają utwory wypełniające "Led Zeppelin III". To mariaż muzyki akustycznej i elektrycznej.

Dzieło wyprodukowali Plant i Buddy Miller (także gitara i wokal). W nagraniu materiału udział wzięli Patty Griffin (wokal), Darrell Scott (multiinstrumentalista/wokal) Byron House (bas/wokal) i Marco Giovino (perkusja/wokal).

Bilety na warszawski koncert dostępne będą w sprzedaży od środy 9 marca od 10.00 na LiveNation.pl i w bileteriach. Ceny biletów: 220 złotych - płyta tył 220 złotych - trybuny 275 złotych - płyta przód 550 złotych - płyta przód 705 złotych - VIP.

Szczegóły dotyczące oferty VIP dostępne będą wkrótce na LiveNation.pl. Oferta VIP dostępna będzie tylko na LiveNation.pl.