Lekarze dawali jej góra dwa lata życia, a tymczasem kobieta walczy z chorobą już od 10 lat. Kiedyś założycielka agencji modelek, dziś ma całkowity niedowład rąk i nóg, nie mówi. Dzięki specjalnemu programowi komputerowemu pozwalającymi obsługiwać klawiaturę ruchami głowy, wydała autobiografię "Ołówek".

Reklama

Marzy, by ponownie wyjechać na leczenie do Indii, gdzie była już dwukrotnie dzięki hojności swoich znajomych. I dzięki ich pomocy zorganizowała koncert charytatywny, który odbędzie się w łódzkiej operze.

W programie koncertu znajdzie się prezentacja studia tańca ProjectSalsa, pokazy mody i promocja książki "Ołówek" z odciskiem kciuka autorki. Wystąpią także była wokalistka Varius Manx Monika Kuszyńska, Piotr Lisiecki znany z programu "Mam Talent", a na finał – Edyta Bartosiewicz z zespołem.

Wstęp na koncert zagwarantuje sobie pierwszych 900 osób, które wpłacą 80 zł lub więcej na konto: 11 1240 3086 1111 0010 2381 3886 Fundacji Jasia i Małgosi.

Lista darczyńców jest publikowane na bieżąco na stronie uwolnicmotyla.pl, gdzie jest także specjalny formularz do wpłat. Dotąd na liście znalazło się niemal 180 osób. Bilety można kupić także w kasach Teatru Wielkiego.

Reklama