Slayer określany jest mianem najlepszego thrash-metalowego zespołu. Ich płyty wielokrotnie pokrywały się złotem, dwukrotnie zdobyli nagrody Grammy i zgromadzili szereg innych nagród od mediów na całym świecie, takich jak "Kerrang!", "SPIN", "Metal Hammer", "Revolver" czy "Esquire". Dorobek kapeli zamyka album "World Painted Blood" z listopada 2009 roku. W przyszłym roku powinniśmy się doczekać kolejnego dzieła metalowców.

Reklama

Ghost to heavymetalowy zespół założony w Stockholmie w 2008 roku. Ich debiutancki album "Opus Eponymous" zyskał przychylność fanów i krytyków muzycznych. Grupę cechują ekscentryczne występy, podczas których muzycy pojawiają się w ciemnych szatach z kapturem, a wokalista występuje w masce czaszki i stroju kardynała. Członkowie kapeli unikają podawania swoich tożsamości – instrumentaliści znani są jako Nameless Ghouls, a wokalista – Papa Emeritus. – Jestem w ich fan klubie – powiedział James Hetfield z Metalliki. – Nie miałem pojęcia, jak wyglądają, dopóki nie zobaczyłem ich wideo. Usłyszałem najpierw muzykę i pomyślałem, że była świetna - wyjątkowa, melodyjna... to powiew świeżości w metalu. Przypomina mi trochę typ rocka z lat 70., który także lubiłem. A zatem – tak, kocham ten zespół.

Impreza odbędzie się w dniach 4 - 5 czerwca na warszawskim lotnisku Bemowo. Na 2 scenach Impact Festivalu 2013 planowane są występy minimum 8 zespołów. Bilety już dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl w cenach: Bilet jednodniowy: 209 zł - płyta 385 zł - trybuny 385 zł - płyta (early entrance) 880 zł - VIP karnet: 330 zł - płyta i osoby niepełnosprawne 583 zł - trybuny 583 zł - płyta (early entrance) 1350 zł - VIP