Podczas trasy zespół zaprezentuje w całości trzy ze swoich najważniejszych albumów – "The Yes Album", "Close to the Edge" i "Going for the One". Formacja pojawi się w składzie Chris Squire (gitara basowa), Steve Howe (gitara), Alan White (perkusja), Geoff Downes (instrumenty klawiszowe) i Jon Davison (wokal).

Reklama

– Graliśmy te trzy albumy w całości podczas naszej trasy po Północnej i Południowej Ameryce, fani byli zachwyceni – komentuje gitarzysta, Steve Howe. – Fani naprawdę to kochają – zapewnia współzałożyciel i gitarzysta basowy Chris SquireI my także. Dodatkowo wykonywać będziemy utwory, które rzadko graliśmy na żywo. Jednego utworu – "Venture" z "The Yes Album" – nigdy nie wykonywaliśmy na żywo do czasu tej trasy.

– Tak jak podczas naszej "trzyalbumowej" trasy po obu Amerykach, tak i w Europie będzie to świetna okazja, aby pokazać naszym fanom w Europie rozwój Yes przez te wszystkie lata i przywołać najlepsze wspomnienia tamtych czasów a także stworzyć nowe – dodaje Alan White. – Czekamy na koncerty w Europie, zagranie trzech albumów, a przede wszystkim na spotkanie się z naszymi wspaniałymi fanami. To świetna zabawa także dla nas, mamy nadzieję, że fani w całej Europie będą zadowoleni z naszych koncertów.

Bilety w cenach 165 zł - 286 zł do nabycia: w przedsprzedaży dla fan clubu: od 17 lipca od 10.00 na Yesworld.com/#cs-events, w ogólnopolskiej sprzedaży: od 19 lipca od 10.00 na LiveNation.pl