Tom Jones w rodzinnej Walii, znany jako "Jones the Voice ", pozostaje jedną z trwalszych osobistości w branży muzyki rozrywki. Moc jego wokalu, talent i charyzmatyczna osobowość czyni go jednym z najbardziej szanowanych, podziwianych i kochanych wykonawców muzyki popularnej. Tom Jones utrzymuje swoją popularność przez ponad cztery dekady a krytycy na całym świecie są zgodni w pełnych podziwu recenzjach zarówno jego nagrań jak i występów. Do jego największych hitów należą piosenki "Kiss", "Delilah" i "If I Only Knew". W 2006 roku Tom Jones otrzymał tytuł szlachecki a w 2012 wystąpił na koncercie Queens Diamond Jubilee w Buckingham Palace.

Reklama

Wydana w 2012 roku płyta "Praise & Blame" była powrotem do korzeni. Album został nagrany w całości w studiu Petera Gabriela w Bath w Anglii, wyprodukowany przez Ethana Johnsa (Kings of Leon, Ryan Adams). Po jego sukcesie jeszcze w tym samym roku Tom Jones wydał kolejne dzieło – "Spirit In The Room". Na albumie towarzyszą Walijczykowi m.in. Leonard Cohen, Paul Simon i Paul McCartney.

Bilety już w sprzedaży na LiveNation.pl Ceny biletów: 385 zł – 297 zł parter, 253 zł – amfiteatr, 220 zł – balkon/kanapki, 198 zł – dostawki, 198 zł – niepełnosprawni. Oferta VIP dostępna na PerfectPR.pl.