Wcześniej ogłoszony występ odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19.00. Podczas koncertów w Łodzi wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Na scenie dołączą do niej Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i zespół muzyczny.

Reklama

Na koncercie usłyszeć będzie można najlepsze piosenki z trzech sezonów przebojowego serialu. Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu, a "Violetta" święci tryumfy na każdym rynku, na którym się pojawia. Nazywana pierwszą operą mydlaną dla dzieci, produkcja skupia widzów wokół opowieści o życiu utalentowanej dziewczyny, która śpiewem i tańcem toruje sobie drogę przez trudności jej nastoletniego życia.

"Violettę", dubbingowaną w 15 językach, między kwietniem a czerwcem 2014 roku obejrzało ponad 40 milionów widzów. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii.

Najtańsze dostępne bilety kosztują 129 złotych. Bilety na koncert o 14.30 oficjalnie trafią do sprzedaży 29 listopada 2014 roku, o godz. 10:00 na Livenation.pl i Ticketmaster.pl.