Bobby McFerrin to jeden z najbardziej znanych na świecie innowatorów i improwizatorów wokalnych oraz zdobywca aż 10 nagród Grammy. To też twórca jednej z najpopularniejszych piosenek końca XX wieku ("Don't Worry, Be Happy"). Muzyk wystąpi podczas wiosennej trasy z wyjątkowym w jego karierze projektem “Circlesongs”.

Bobby wystąpi razem z dwoma zaufanymi członkami swojej rewolucyjnej grupy wokalnej a capella Voice-stra: tenorem i wokalnym perkusistą Davidem Wormem i basem Joeyem Blakem. Ci trzej mistrzowie muzycznych akcji razem poprowadzą Circlesongs, utwory chóralne oparte na sugestywnych groovach, spontanicznie komponowane co wieczór i śpiewane przez 12-głosowy zespół miejscowych śpiewaków - a czasami przez całą widownię. "Chcę, aby publiczności udzieliło się to niesamowite uczucie wolności, któ-rego doznaję, kiedy śpiewam" - mówi Bobby. "Chcę, żeby po wyjściu z sali koncertowej, następnego ranka zaczęli śpiewać u siebie w domu w kuchni".

Bilety w cenach: 109 zł (strefa 4), 159 zł (strefa 3), 219 zł (strefa 2), 259 zł (strefa 1) dostępne są w tradycyjnych punktach sprzedaży.