Dziennik Gazeta Prawana logo

Rockmani z Royal Republic wracają do Polski. Zagraja w... lutym 2019 roku. Znamy ceny biletów

27 lutego 2018, 06:12
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Royal Republic
Royal Republic/Shutterstock
Agenci gwiazd nie próżnują. Już dziś Szwedzi z Royal Republic mają zapewnione zajęcie na przyszły rok. Grupa przyjedzie na koncert m.in. do naszego kraju.

Zespół został założony w 2007r. przez Adama Grahna (główny wokal/gitara), Hannesa Irengårda (gitara), Jonasa Alména (gitara basowa) i Pera Andreassona (perkusja).

Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010r. "We Are The Royal" mają liczne grono fanów. Wydali 4 albumy, z czego ostatni w 2016r. - zatytułowany "Weekend Man". W 2014r. zespół wraz z wydaniem płyty "Royal Republic and The Nosebreakers" zwrócił się w stronę akustycznych brzmień, reinterpretując utwory z poprzednich albumów. Ostatni krążek stanowi powrót do energetycznych i dynamicznych brzmień tak charakterystycznych dla Royal Republic.

Do Polski zespół przyjedzie 8 lutego 2018 roku, by zagrać koncert w warszawskim klubie Stodoła.

Bilety w cenie 79 złotych są już dostępne w kasie oraz na stronie internetowej klubu.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj