Druga część tournee "Stones - No Filter" będzie kontynuacją cieszącej się ogromną popularnością trasy, jaką Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood odbyli w Europie jesienią 2017 r.

Reklama

Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak "Satisfaction", "Paint It Black", "Jumpin Jack Flash", "Tumbling Dice", "Doom & Gloom" czy "Brown Sugar", dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.

Ceny biletów mogą zaskoczyć fanów:

Trybuny (w zależności od miejsca): 395, 670 oraz 830 złotych
Płyta 395 złotych

Golden Circle – 680 złotych
Diamond (z boku tuż przy scenie) – 930 złotych
No Filter (pod samą sceną, centralnie) – 1950 złotych
Miejsca na trybunach, pakiet VIP – 1590 złotych


Choć ceny mogą szokować należy dodać, że ich wartość nie różni się od cen wejściówki na innych koncertach w Europie.

Trasa "Stones - No Filter", produkowana przez Concerts West/AEG Presents rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagrać w Londynie (dwukrotnie), Manchesterze, Edynburgu i Cardiff, a następnie w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze oraz w Warszawie.

Oto pełna lista koncertów:
• 17.05 DUBLIN - CROKE PARK
• 22.05 LONDYN - LONDON STADIUM
• 05.06 MANCHESTER - OLD TRAFFORD FOOTBALL STADIUM
• 09.06 EDYNBURG - BT MURRAYFIELD STADIUM
• 15.06 CARDIFF - PRINCIPALITY STADIUM
• 19.06 LONDYN - TWICKENHAM STADIUM
• 22.06 BERLIN - OLYMPIC STADIUM
• 26.06 MARSYLIA - ORANGE VELODROME
• 30.06 STUTTGART - MERCEDES BENZ ARENA
• 04.07 PRAGA - LETNANY AIRPORT
• 08.07 WARSZAWA – PGE NARODOWY


Przedsprzedaż biletów na warszawski koncert The Rolling Stones rozpocznie się w czwartek, 1 marca, o godz. 10:00, wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl. Do otwartej sprzedaży bilety trafią w piątek, 2 marca, o godz. 10:00.

Reklama

Dla Stonesów będzie to czwarta wizyta w Polsce. Ostatni raz w naszym kraju zagrali w 2007, a poprzednio w 1998 r. Zespół zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach polskich fanów względu na pierwsze koncerty w naszym kraju, ten z 1967 r. Liczba zainteresowanych była znacznie większa niż pula dostępnych biletów, a w pierwszych rzędach zasiadali przedstawiciele komunistycznej władzy. - Na zewnątrz było ze dwa tysiące dzieciaków, które nie mogły zobaczyć koncertu z powodu tych ludzi - wspominał Keith Richards. Dla Polaków ten koncert był powiewem zachodniej wolności, dlatego The Rolling Stones stali się w naszym kraju symbolem, a o tamtym koncercie i jego okolicznościach do dziś krążą legendy.

Ponad pół wieku po rozpoczęciu działalności grupa wciąż jest w świetnej formie, o czym świadczy nagroda Grammy przyznana za album "Blue & Lonesome" (2016) oraz znakomicie przyjęty przez krytyków i publiczność film "Olé Olé Olé!", dokumentujący południowoamerykańskie tournee Stonesów i ich pierwszy w historii koncert na Kubie.