IRA – 23 listopada (piątek)

Reklama

Po sukcesie ubiegłorocznego, w pełni wyprzedanego koncertu IRA tradycyjnie wraca na deski Stodoły. Już w najbliższy piątek formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności swoje największe przeboje, które podbiły serca kilku pokoleń polskich fanów rocka, jak również materiał z ostatnich płyt. W roli supportu wystąpi HLA 4transplant, będący bojowym ramieniem Fundacji dla transplantacji „Zostaw serce na ziemi”, promującym ideę transplantologii poprzez muzykę i sztukę. Ostatnia pula biletów na koncert jest jeszcze dostępna w sprzedaży!

Jubileusz Kamila Bednarka + goście specjalni – 24 listopada (sobota)

Reklama

Wydarzenie odbędzie się z okazji 10-lecia aktywności scenicznej Kamila oraz jego zespołu. W roli gości specjalnych na scenie pojawią się także: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Formacja zaplanowała huczne obchody oraz specjalnie przygotowaną na potrzeby koncertu w Stodole setlistę, na której znajdą się zarówno największe przeboje Kamila Bednarka, jak również utwory z najnowszego albumu. Ostatnia pula biletów jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

Kasia Kowalska – 25 listopada (niedziela)

Choć od wydania pierwszej płyty Kasi Kowalskiej, "Gemini" minęło 25 lat, a w jej życiu wydarzyło się bardzo wiele, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niespotykana wrażliwość, miłość do muzyki i pasja, z jaką ją tworzy i wykonuje. W najbliższą niedzielę artystka zaprezentuje w Stodole materiał z najnowszej płyty „Aya”, która jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt Empiku, jak również swoje największe przeboje. Bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży.